Kosmiczne rozwiązania dla ziemskich potrzeb

Sprawdź jak kosmiczne technologie Scanway sprawdzają się w ziemskim świecie!

Kosmiczne rozwiązania dla ziemskich potrzeb

Kosmos & przemysł

Dlaczego kosmos i przemysł?

 

Jako inżynierowie mający za sobą projekty w branży kosmicznej zwróciliśmy uwagę na istotny fakt: kosmiczne technologie są doskonałym materiałem do rozwiązywania problemów ziemskiego przemysłu! Wszystkie te ,,wielkie rozwiązania” używane w łazikach, rakietach, satelitach i na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej to materiał źródłowy do ziemskich innowacji i rozwiązania problemów naszej planety!

 

Kosmiczne rozwiązania

Dlatego właśnie powstał Scanway. Nie chcemy zamykać dobrych rozwiązań w szufladach, tylko dlatego, że zostały zaprojektowane z myślą o kosmosie. Testujemy je, łączymy, dzielimy i dostosowujemy do potrzeb naszego świata. Do zakładów produkcyjnych potrzebujących wysokiej precyzji obserwacji, do kontroli jakości, która dąży do maksymalnego bezpieczeństwa i zysku w wytwarzaniu. Widzimy, jak nasza praca realnie zmienia świat i chcemy oferować przedsiębiorstwom jeszcze więcej!

 

Oferta Scanway

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie optyki, a nasze rozwiązania wdrażamy zarówno w kosmosie, jak i na Ziemi. W ramach ,,kosmicznych działań” projektujemy satelitę obserwacyjnego ScanSAT, natomiast w ,,ziemskich zastosowaniach” świadczymy usługi inżynieryjne w dziedzinie systemów wizyjnych, skanowania 3D i laserowego. Oferujemy nasze kosmiczne rozwiązania dla każdego, kto zajmuje się produkcją i zależy mu na jak najlepszej jakości swojego wyrobu.

Jakie rozwiązania oferujemy?

Nie przeniesiemy całego kosmosu na Ziemię, więc wybraliśmy wąską dziedzinę, w której mamy pewność, że jesteśmy specjalistami.

Naszym klientom oferujemy:

Pomiary 3D

W Scanway tworzymy systemy pomiarowe dla produkcji z prowadzoną automatyczną analizą jakości oraz położenia produktu z dokładnością nawet do 3 mikrometrów. Dane dostępne są w czasie rzeczywistym z poziomu przeglądarki internetowej. Oferujemy 3 podstawowe rodzaje skanowania 3D dla różnych aplikacji. Są to: systemy 3D dla produkcji,systemy 3D dla metrologii, systemy 3D dla aplikacji wirtualnych

 

Więcej o pomiarach znajdziesz tutaj – kliknij.

 

Scanway prace nad analizą obrazu

 

Systemy wizyjne

Mierzymy materiały w produkcji ciągłej z kosmiczną dokładnością i wykrywamy wszelkie wady. Nasze szyte na miarę rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie gotowe “pudełkowe” systemy sobie nie radzą.

 

W marcu 2017 roku jeden z naszych systemów znalazł się na krawędzi kosmosu w rakiecie suborbitalnej, gdzie z powodzeniem mierzył skomplikowany proces wiercenia w stanie nieważkości. Teraz, podobna technologia, z łatwością usprawni pracę Twojego przedsiębiorstwa!

 

Więcej o systemach wizyjnych znajdziesz tutaj – kliknij!

 

Kosmiczne rozwiązania dla ziemskich potrzeb - Systemy wizyjne Scanway

 

Przetwarzanie obrazów

Pracujemy z danymi satelitarnymi każdego obszaru Ziemi. Dzięki zaawansowanym algorytmom do przetwarzania danych, w tym wykorzystującym sztuczną inteligencję, eksperci Scanway tworzą systemy, które potrafią dokładnie ocenić stan infrastruktury, upraw rolnych, kopalń i wiele innych.

 

Więcej o przetwarzaniu obrazu znajdziesz tutaj – kliknij!

 

Kosmiczne rozwiązania dla ziemskich potrzeb - prace nad teleskopem ScanSAT Scanway

 

Obserwacje zdalne

Obserwowanie obiektów z dużej odległości to specjalność Scanway. Dzięki obserwacjom lotniczym, dronom oraz satelitom obserwacyjnym zbieramy dane przelatując w dużej odległości od badanego obiektu – bez kontaktu fizycznego. Mierzymy temperaturę na odległość, szacujemy skład powierzchniowy, wykrywamy gazy.

 

Więcej o obserwacjach zdalnych znajdziesz tutaj – kliknij!

 

Kosmiczne rozwiązania dla ziemskich potrzeb - satelita ScanSAT

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!