Czy HyperEye da się zintegrować z linią w moim zakładzie?

Produkcja nie ustaje. I nie powinna ustawać dlatego, ze chcemy wdrażać nowe, lepsze rozwiązania. Sprawdź, czy HyperEye da się zintegrować z Twoją linią!

Czy HyperEye da się zintegrować z linią w moim zakładzie?

Czy HyperEye da się zintegrować z linią obecną w moim zakładzie?

Tak, HyperEye zachowuje się jak urządzenie wejściowe do sterowników PLC już sterujących sortownikami na linii. Integrator może wykorzystać kamerę jako następny sygnał wejściowy, użyty do klasyfikacji, lub odrzutu wadliwych elementów.

 

Jeśli chodzi o ustawienie samej kamery HyperEye, nasz zespół na podstawie danych zebranych na podstawie uruchomienia pilotażowego oraz komunikacji z kontrolą jakości, może odpowiednio dobrać parametry obrazu i silnika obliczeniowego do konkretnych warunków zabudowy, oświetlenia czy konkretnego gatunku zbioru.

 

Pytanie od przedsiębiorcy:

Nasza firma (produkcja, przemysł meblarski) robiła już kilkukrotne przymiarki do wprowadzenia systemu wizyjnego. Dostawca wskazywał szereg zmian i przebudowę linii, jako istotny element wdrożenia. Czy w przypadku HyperEye trzeba dokonać podobnych zmian?

 

Nie. Wszystko oczywiście zależy od specyfiki hali produkcyjnej, jednak z dużą dozą pewności jesteśmy w stanie powiedzieć, że HyperEye jest systemem na tyle kompaktowym i zaprojektowanym w taki sposób, aby zmiany w infrastrukturze linii produkcyjnej były minimalne lub niekonieczne.

 

Dobrą praktyką, którą kierujemy się w Scanway jest pilotaż, podczas którego HyperEye jest nieinwazyjnie umieszczony przy linii produkcyjnej. Tam, wykonuje on pracuje w mniejszej skali, aby zademonstrować Państwu swoje możliwości. W przypadku zadowolenia i chęci wdrożenia, HyperEye jest mocowany na stałe (również z zerową, lub minimalną ingerencją w linię produkcyjną).

Powiedz nam więcej o swojej firmie!

Do czego dąży Państwa dział jakości? Jak obecnie zmniejszacie straty? Jaki procent produktów jest kontrolowany pod względem jakości obecnie?

 

Projekty modernizacyjne, czy poszukiwanie nowych rozwiązań to duże i długotrwałe przedsięwzięcia. Doskonale wiemy, że na początku niezbędne jest jednak zebranie informacji. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym jak HyperEye może pracować dla Twojego zakładu! Nasz produkt, może przynieść Ci realne wsparcie i wielowymiarowy zysk. Szersze spektrum korzyści i sposób w jaki HyperEye wesprze Twoją kontrolę jakości, jesteśmy w stanie przedłożyć po zapoznaniu się ze specyfiką branży.

 

 

Zapraszam do kontaktu!

Mateusz Homski

Specjalista ds. potrzeb Klienta Scanway

Umów rozmowę, spotkanie lub pilotaż!

Więcej

Dowiedz się więcej o Scanway i naszych projektach tutaj – kliknij!

Czy wiesz, że pracujemy dla przemysłu produkcyjnego i… kosmicznego! Dowiedz się więcej! – kliknij!

→ Sprawdź, jak zmodernizować swój dział kontroli jakości – kliknij!

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!