Czy HyperEye jest odpowiedni dla mojej branży?

Branża spożywcza, farmaceutyczna, meblarska, produkcja kompozytów – HyperEye ma jeden cel – ułatwić obserwacje i przyspieszyć detekcję, by minimalizować straty i wykrywać wady!

Czy HyperEye jest odpowiedni dla mojej branży?

Czy HyperEye jest odpowiedni dla mojej branży?

Obecnie HyperEye jest najmocniej rozwijany w branży spożywczej. W zależności od potrzeb rynku planujemy rozszerzać zastosowania do innych branż – ta sama kamera będzie mogła analizować więcej dzięki rozszerzeniu oprogramowania o dedykowane moduły.

 

Wyzwania które stawiają nam różne branże są odmienne i bardzo specyficzne, jednak w obliczu naszej wiedzy, sektor w którym zadziała dla Państwa HyperEye postrzegamy jedynie w materii indywidualnych modyfikacji produktowych.

 

Pytanie od przedsiębiorcy:

Co w przypadku branży automotive? W naszym zakładzie staramy się wykrywać najdrobniejsze wady, ponieważ każdy uszczerbek drastycznie rzutuje na jakości. Nie możemy pozwolić sobie na niepewność i zależy nam na przebadaniu 100% produktów „schodzących z linii” Czy HyperEye jest odpowiedni również dla tej tej branży?

 

W przypadku pozostałych branż HyperEye również zadziała odpowiednio. Nasze doświadczenie podpowiada nam, że najlepszą odpowiedź na to pytanie przyniosą krótkie testy lub pilotaż w Państwa zakładzie! Nasi inżynierowie dopracowują rozwiązanie dla każdego klienta w idei dialogu i poznania potrzeb. Zapraszamy do indywidualnego kontaktu, którego efektem będzie rozpoznanie potrzeb Państwa zakładu i rozmowy o korzyściach, które przyniesie HyperEye. Po krótkiej rozmowie i ocenie specyfiki zakładu udzielimy szerszych informacji o możliwościach HyperEye dla Państwa branży.

 

Powiedz nam więcej o swojej firmie!

Co dokładnie chcą Państwo weryfikować? Czy obecna kontrola jakości przebiega już  z użyciem systemów wizyjnych?

 

Projekty modernizacyjne, czy poszukiwanie nowych rozwiązań to duże i długotrwałe przedsięwzięcia. Przede wszystkim jednak, niezbędne jest zebranie informacji. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym jak HyperEye może pracować dla Twojego zakładu! Nasz produkt, może przynieść Ci realne wsparcie i wielowymiarowy zysk. Podsumowując, szersze spektrum korzyści i sposób w jaki HyperEye wesprze Twoją kontrolę jakości, jesteśmy w stanie przedłożyć po zapoznaniu się ze specyfiką branży.

 

 

Zapraszam do kontaktu!

Michał Zięba

Dyrektor Techniczny Scanway

Umów rozmowę, spotkanie lub pilotaż!

Więcej

Chcesz poznać nasz zespół? Dowiedz się więcej o Scanway tutaj – kliknij!

Czy wiesz, że pracujemy dla przemysłu produkcyjnego i… kosmicznego! Dowiedz się więcej! – kliknij!

→ Sprawdź, jak zmodernizować swój dział kontroli jakości – kliknij!

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!