Czym jest HyperEye?

Czym jest HyperEye? To urządzenie do jeszcze lepszej kontroli jakości w produkcji. Uszkodzenia, przebarwienia, wady produkcyjne – detekuj je i reaguj!

Czym jest HyperEye?

O HyperEye

HyperEye kontrola jakości w produkcji

 

Hypereye to kamera hiperspektralna z systemem kontroli jakości w jednej obudowie. Jej możliwości widzenia w szerokim spektrum (od 600 do 975 nm) pozwala na zauważenie wad oraz niedoskonałości, których nie zobaczy ludzkie oko.

 

HyperEye kontrola jakości w produkcji

 

To, co jednak naprawdę wyróżnia kamerę HyperEye, to wbudowany system analizy danych i klasyfikacji błędów, który pozwala na bezpośrednią integrację kamery z już istniejącym systemem kontroli jakości, bez potrzeby użycia zewnętrznych jednostek obliczeniowych czy analizy obrazu.

 

HyperEye kontrola jakości w produkcji

Pytanie od przedsiębiorcy:

Reprezentuję sektor spożywczy. Chciałbym znacząco zmniejszyć straty produkcyjne, dzięki lepszej detekcji wad i uszkodzeń warzyw. Potrzebuję efektu w postaci szybkiego wyszukiwania, a w konsekwencji minimalizowania strat i wad. Czy Państwa produkt sprawdzi się w mojej branży?

 

Tak. Projektując HyperEye zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na to, jak wiele branż ma problem z dokładną detekcją wad i jak wielkie straty to generuje. Przykładem jest choćby rynek produkcji pomidorów, gdzie problem wykrycia pleśni w jej wczesnej fazie utrudnia odseparowanie „zdrowych” produktów, a w rezultacie poszerza się zakres uszkodzeń i strat.

 

Po wdrożeniu HyperEye w zakładzie produkcyjnym jesteśmy w stanie wykryć uszkodzenia warzyw w momencie, kiedy jeszcze nie widzimy ich ,,gołym okiem”. Dzięki temu, jeszcze szybciej izolujemy zanieczyszczenia i uszkodzone partie, likwidując możliwość rozprzestrzeniania się pleśni i tworzenia dalszych uszkodzeń.

 

 

Powiedz nam wiecej o Twojej firmie!

Co produkuje Twój zakład? Jak wygląda obecna linia produkcyjna? Czy kontrolę jakości przeprowadzają pracownicy, czy maszyny?

 

Nasz produkt, może przynieść Ci realne wsparcie i wielowymiarowy zysk! Szersze spektrum korzyści i sposób w jaki HyperEye zlikwiduje straty jesteśmy w stanie przedłożyć po zapoznaniu się ze specyfiką branży. Dlatego, zachęcamy do kontaktu, aby jeszcze lepiej doprecyzować efekt działania HyperEye w Państwa zakładzie!

 

 

Zapraszam do kontaktu!

Michał Zięba

Dyrektor Techniczny Scanway

Umów rozmowę, spotkanie lub pilotaż!

Więcej

Czy wiesz, kto stworzył HyperEye? Dowiedz się więcej o Scanway – kliknij!

Pracujemy dla przemysłu produkcyjnego i… kosmicznego! Dowiedz się więcej! – kliknij!

Sprawdź, jak zmodernizować swój dział kontroli jakości – kliknij!

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!