Czym wyróżnia się HyperEye?

Rynek kamer i systemów wizyjnych jest szeroki. Sprawdź, czym wyróżnia się HyperEye!

Czym wyróżnia się HyperEye?

Czym wyróżnia się HyperEye?

HyperEye jest jedyną na rynku kamerą hiperspektralną ze zintegrowanym systemem kontroli jakości.

W praktyce oznacza to, że po pierwsze – widzi więcej niż zwykła kamera RGB, po drugie – nie wymaga dodatkowego osprzętu w postaci komputera i oprogramowania do analizy obrazu. Wszystko jest wbudowane w kompaktowy produkt, więc można go zamontować nawet na ramieniu robota.

 

Pytanie od przedsiębiorcy:

Częstą sytuacją na rynku systemów wizyjnych jest proponowanie podstawy rozwiązania w rozsądnej cenie, a jego rozszerzeń w cenach o wiele wyższych. Czy i w tym względzie HyperEye rożni się od produktów obecnych na rynku?

 

Zdecydowanie. HyperEye również w tej kwestii wyróżnia się na tle dostępnych na rynku polskim systemów. Mówiąc, że nasz produkt jest kompleksowy i kompaktowy mamy na myśli również to, że oferujemy produkt jako całość, a rozwijanie go o kolejne moduły jest przejrzyste cenowo.  W przypadku HyperEye osią inwestycji jest podstawa, nie dodatkowe, konieczne dla prawidłowego i rentownego funkcjonowania linii komponenty.

 

O aspektach finansowych chętnie porozmawiamy mając bardziej kompleksowe spojrzenie na wyzwania Państwa zakładu! Zachęcamy do kontaktu. Wypełnienie formularza zajmie niespełna minutę, a nasza odpowiedź przyniesie Państwu kompletną wiedzę na temat HyperEye – warto!

Powiedz nam więcej o swojej firmie!

Czy firma już inwestowała w rozwój działu kontroli jakości? Jakie rozwiązania są już wdrożone? Czy w strategii na 2020 rok uwzględnili Państwo minimalizowanie strat?

 

Projekty modernizacyjne, czy poszukiwanie nowych rozwiązań to duże i długotrwałe przedsięwzięcia. Doskonale wiemy, że na początku niezbędne jest jednak zebranie informacji. W związku z tym, zachęcamy – skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym jak HyperEye może pracować dla Twojego zakładu! Nasz produkt, może przynieść Ci realne wsparcie i wielowymiarowy zysk. Szersze spektrum korzyści i sposób w jaki HyperEye wesprze Twoją kontrolę jakości, jesteśmy w stanie przedłożyć po zapoznaniu się ze specyfiką branży.

 

Zapraszam do kontaktu!

Michał Zięba

Dyrektor Techniczny Scanway

Umów rozmowę, spotkanie lub pilotaż!

Więcej

Poznaj zespół Scanway i realizowane projekty – kliknij!

Czy wiesz, że działamy również w sektorze kosmicznym? Sprawdź – kliknij!

→ Sprawdź, jak zmodernizować swój dział kontroli jakości – kliknij!

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!