Jakiego rodzaju zyski i efekty przyniesie HyperEye?

Jakiego rodzaju zyski i efekty przyniesie wdrożenie HyperEye? Sprawdź, co nasz produkt zrobi dla Twojego zakładu!

Jakiego rodzaju zyski i efekty przyniesie HyperEye?

Jakiego rodzaju zyski i efekty przyniesie HyperEye?

Jeśli zysk rozumiemy jako szybką detekcję wad i wyeliminowanie uszkodzonych produktów z linii, to zysk zostanie zaobserwowany natychmiastowo. HyperEye ma za zadanie wyeliminować wady produkcyjne, których nie da się lub ciężko jest wychwycić przy wykorzystaniu standardowych metod (kamer RGB lub kontrolera jakości). Analiza hiperspektralna pozwala na wykrycie np. zepsucia i śladów pleśni na skórce pomidora, obicia, niedoskonałości koloru, wtrącenia ciał stałych, itp.

 

Do Państwa indywidualnych analiz oddajemy ocenę pracy HyperEye pod kątem wskaźników zwrotu inwestycji i oceny zysków. Jednakże jednego jesteśmy pewni – HyperEye dzięki swojej pracy generuje zyski i redukuje koszty w Państwa zakładzie!

 

Pytania i odpowiedzi – dowiedz się więcej!

Wartość finansowa, lepsza kontrola – te zyski w przypadku HyperEye są niemal oczywiste. Czy Scanway jest w stanie wskazać inne, korzystne efekty wynikłe z implementacji HyperEye?

 

Oczywiście! Ciekawym i pozytywnym aspektem jest choćby fakt, że dzięki pracy z najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku wzrasta poziom wykwalifikowania zespołu kontroli jakości. Pracując na nowoczesnych danych mogą oni przeprowadzać kompleksowe analizy produkcji i podejmować istotne, minimalizujące straty decyzje. To motywuje do działania i skłania do rozwoju oraz edukacji w zakresie optymalizacji produkcji! Jesteśmy przekonani, że zakład sam odkryje wiele pozytywnych „skutków ubocznych” w pracy z nowymi technologiami.

Powiedz nam więcej o swojej firmie!

Projekty modernizacyjne, czy poszukiwanie nowych rozwiązań to duże i długotrwałe przedsięwzięcia. Doskonale wiemy, że na początku niezbędne jest jednak zebranie informacji. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje o tym jak HyperEye może pracować dla Twojego zakładu! Nasz produkt, może przynieść Ci realne wsparcie i wielowymiarowy zysk. Szersze spektrum korzyści i sposób w jaki HyperEye wesprze Twoją kontrolę jakości, jesteśmy w stanie przedłożyć po zapoznaniu się ze specyfiką branży.

 

Zapraszam do kontaktu!

Michał Zięba

Dyrektor Techniczny Scanway

Umów rozmowę, spotkanie lub pilotaż!

Więcej

Dowiedz się więcej o Scanway, klikając tutaj!

Czy wiesz, że pracujemy dla przemysłu produkcyjnego i … kosmicznego! Więcej tutaj – kliknij!

→ Sprawdź, jak zmodernizować swój dział kontroli jakości – kliknij!

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!