EY Entrepreneur Of The Year ™ – nominowany CEO Scanway!

CEO Scanway – Jedrzej Kowalewski, został nominowany do polskiej edycji międzynarodowego konkursu na najlepszego przedsiębiorcę EY Entrepreneur Of The Year ™

EY Entrepreneur Of The Year ™ – nominowany CEO Scanway!

EY Entrepreneur Of The Year ™ - co to za konkurs?

To międzynarodowy konkurs na najlepszego przedsiębiorcę, w Polsce znany pod nazwą „Przedsiębiorca roku”. Plebiscyt organizowany jest przez EY Careers, i funkcjonuje obecnie w blisko 60 państwach, które łącznie odpowiadają za 94% światowego PKB. Poziom plebiscytu jest do tego stopnia rozpoznawalny, że potocznie konkurs bywa nazywany „Oscarami Biznesu”.

 

EY Przedsiębiorca Roku to jedyna na tak dużą skalę międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych przedsiębiorców na świecie. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm prywatnych.

 

W Polsce, od 2003 roku niezależne Jury nagradza przedsiębiorców wyróżniających się wizją, innowacyjnym myśleniem i sukcesami biznesowymi. Każdego roku zwycięzca reprezentuje Polskę podczas światowego finału konkursu w Monte Carlo mierząc się z najlepszymi przedsiębiorcami z ponad 60 krajów.

Nominacja do EY "Przedsiębiorca roku"

Z radością dzielimy się informacją, że CEO Scanway – Jedrzej Kowalewski, został nominowany do polskiej edycji międzynarodowego konkursu na najlepszego przedsiębiorcę EY Entrepreneur Of The Year ™ organizowanego przez EY Careers.

 

Taka nominacja to spore wyróżnienie — cieszymy się, że dostrzeżona została praca, jaką wykonuje Jędrzej Kowalewski dla Scanway, oraz sektora kosmicznego i przemysłowego w Polsce.

 

Podsumowując — bardzo dziękujemy za nominację ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. To dla nas wyraz aprobaty dla naszej pracy oraz świetna motywacja do dalszych działań.

Dziękujemy!

O Scanway

Jesteśmy polską firmą, która dostarcza innowacyjne systemy optoelektroniczne do zastosowań w sektorze produkcyjnym, energetyce, i branży kosmicznej. Systemy te umieszczane na liniach produkcyjnych, w satelitach oraz dronach umożliwiają obserwacje zdalne, kontrolę jakości, pomiary 3D i spektralne. Działamy aktywnie na płaszczyźnie kosmicznej i przemysłowej przekuwając technologie kosmiczne na użyteczne rozwiązania dla przemysłu.

 

W przemyśle kosmicznym,przy wsparciu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju prowadzimy prace nad polskim satelitą do obserwacji Ziemi ScanSAT. Ponadto w ramach porozumienia z German Orbital Systems do 2025 roku wyślemy pierwszego, europejskiego komercyjnego nanosatelitę na orbitę Księżyca.

Więcej o nas tutaj – kliknij!

Masz pytania dotyczące konkursu?