International Astronautical Congress 2018 w Bremie z udziałem Scanway

Delegacja firmy na największej i najważniejszej na świecie konferencji astronautycznej! Setki prelekcji, dziesiątki rozmów biznesowych i bezcenne wspomnienia – tylko na IAC w Bremie.

International Astronautical Congress 2018 w Bremie z udziałem Scanway

Tegoroczny International Astronautical Congress odbył się w Niemczech, w Bremie. Ranga i jakość tego wydarzenia czyni z IAC wyjazd obowiązkowy dla każdego reprezentanta sektora kosmicznego.
Scanway obecny był na wydarzeniu w części targowej, na wspólnym stanowisku Polskiej Agencji Kosmicznej oraz Agencji Rozwoju Przemysłu. Przestrzeń wystawowa pozwoliła na prowadzenie rozmów biznesowych, a setki firm wystawiających się i obecnych na wydarzeniu zapewniało reprezentantom na podtrzymanie niekończącego się cyklu spotkań i rozmów o współpracy.
Jednakże IAC to nie tylko targi, ale również część konferencyjna, w której chętnie uczestniczyli pracownicy Scanway. Uczestnicy mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym, serii wykładów, rozmów z naukowcami i reprezentantami europejskiego i światowego przemysłu kosmicznego. To wydarzenie jest ciekawym doświadczeniem szczególnie dla rozpoczynających karierę, ponieważ zmienia postrzeganie przemysłu kosmicznego – z rzeczy niemal niemożliwych do zrealizowania do namacalnych produktów.

Bądź na bieżąco!