Kamery Allied Vision w ofercie Scanway!

Kamery z serii Mako, Manta, Prosilica GT, Goldeye czy Bonito PRO marki Allied Vision dostępne w Scanway!

Kamery Allied Vision w ofercie Scanway!

Allied Vision

Allied Vision to marka tworząca kamery i rozwiązania obrazujące do inspekcji przemysłowych, jeden z wiodących producentów instrumentów widzenia maszynowego. Ich kamery z serii  Mako, Manta, Prosilica GT, Goldeye czy Bonito PRO zapewniają jakość, efektywność i kompleksowe dopasowanie do różnego rodzaju aplikacji.

Kamery Allied Vision w ofercie Scanway

1. Seria Alvium – to seria prostych, wydajnych kamer do zastosowań przemysłowych. Są lekkie, zapewniają dobrej jakości obrazowanie i dobrze reprezentują stosunek ceny do efektywności. Dzięki interfejsowi USB 3.0 mogą pracować dla różnych aplikacji, niezależnie od tego, czy są one oparte na PC czy systemach wbudowanych.

 

 

2. Seria Mako – to seria podstawowych, kompaktowych kamer przemysłowych. To rozwiązanie budżetowe, proste w integracji i odpowiednie dla prostych zadań wizyjnych. Kamery tej linii produktów mogą być odpowiednie m.in dla zadań w obszarze kontroli jakości i pomiarów online.

 

kamery Mako Allied Vision w ofercie Scanway

3. Seria Manta – to wszechstronna i zaawansowana rodzina kamer GigE. Spory wybór sensorów, zaawansowane funkcje konfiguracyjne i integracyjne oraz solidna obudowa i wysoka jakość sprawiają, że ten zestaw produktów cieszy się szeroką popularnością w zaawansowanych aplikacjach wizyjnych z wymogiem ciągłej pracy.

 

kamery Manta Allied Vision w Scanway

4. Seria Prosilica GT – to seria jednych z najbardziej zaawansowanych kamer w technologii przemysłowej. Produkty tej serii cechują się wytrzymałą obudową, bardzo dobrym odprowadzaniem ciepła, wysoką wydajnością obrazowania i elastycznością widoczną na przykład: w funkcji sterowania obiektywem. Te parametry czynią kamery Prosilica GT sprzętem idealnym dla pracy w ekstremalnych temperaturach i trudnych przemysłowych warunkach.

 

kamery Prosilica GT Allied Vision dostępne w Scanway

 

5. Bonito PRO – to seria kamer szerokopasmowych z interfejsem CoaXPress. To instrumenty o dużej przepustowości: zapewniają obrazowanie w wysokiej rozdzielczości przy dużej liczbie klatek na sekundę. Od strony wizualnej cechują się solidną obudową i konstrukcją zaprojektowaną z myślą o efektywnym rozpraszaniu ciepła. Bonito PRO charakteryzuje się rozszerzonym zestawem funkcji kontrolnych, wbudowaną korekcją defektów pikseli i szumów 2D oraz bezproblemową integracją z systemem wizyjnym dzięki obsłudze wielu popularnych frame grabberów i ich SDK.

 

Kamery Bonito Pro Allied Vision w ofercie Scanway

6. Goldeye – to seria kompaktowych przemysłowych kamer SWIR, stworzona z myślą o pracy z bardzo dużą liczbą klatek na sekundę i rejestracji obrazów o niskim poziomie szumów. Są idealnym wyborem do zastosowań przemysłowych i naukowych poza widmem widzialnym. Kamery Goldeye są rekomendowane m.in do wsparcia wizyjnego w procesie sortowania recyklingowego, inspekcji wizyjnej w poligrafii, systemach kontroli jakości paneli solarnych czy hiperspektralnej inspekcji produktów spożywczych. 

 

Jak dobrać odpowiednią kamerę dla aplikacji wizyjnej?

Na samodzielny dobór kamery warto pozwolić sobie w przypadku gdy mamy kompleksową wiedzę o zadaniu, które ma spełniać dana aplikacja oraz o sprzęcie który do tego zadania rozważamy. W doborze kamer zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem – Mikołajem Podgórskim, który podczas darmowej konsultacji udostępni szczegółowe specyfikacje, a także podzieli się wiedzą i wesprze w doborze odpowiedniego sprzętu – zapraszamy!

 

 

Mikołaj Podgórski – COO

Skontaktuj sie i pobierz szczegółową dokumentację!