Obiektywy VS Technology w ofercie Scanway!

Obiektywy VS Technology są już dostępne w ofercie Scanway!

Obiektywy VS Technology w ofercie Scanway!

VS Technology

VS Technology jest producentem wysokiej jakości obiektywów stałoogniskowych, telecentrycznych, makro, liniowych CCTV i zoom dla aplikacji widzenia maszynowego.

Obiektywy VS Technology w ofercie Scanway

Obiektywy VST w Scanway

 

 

1. Obiektywy stałoogniskowe – linia obiektywów stałoogniskowych VS Technology obejmuje jasne, kompaktowe obiektywy megapikselowe o wysokiej rozdzielczości do systemów wizyjnych i maszynowych.

 

2. Obiektywy makro – są przeznaczone do użytku w środowisku bliskiego zasięgu. Ich szeroka gama cechuje się z różnymi rozmiarami sensorów, konstrukcjami odpornymi na wibracje, konstrukcjami pozbawionymi zniekształceń i obiektywami do małych kamer.

 

3. Obiektywy telecentryczne – charakteryzują się szerokim zakresem powiększenia optycznego i dystansu od obserwowanego obiektu. Są to relatywnie duże obiektywy, kompatybilne z kamerami o wysokiej rozdzielczości. Ich budowa jest wolna od zniekształceń optycznych.

 

4. Obiektywy do skanowania liniowego / wielkoformatowego –  cechują się dużą aperturą, dużym przekrojem ogniskowych i zróżnicowaniem rodzajów: telecentryczne, makro i stałoogniskowe. Cechuje je wysoka rozdzielczość zobrazowania i duży kontrast. Dzięki bezdystorsyjnej konstrukcji nie wprowadzają dodatkowych zniekształceń obrazu.

 

5. Obiektywy Zoom – to kompaktowe i zmotoryzowane TELEOBIEKTYWY obiektywy telecentryczne. Stworzone są do efektywnej pracy w aplikacjach wizji maszynowej.

Jak dobrać właściwy obiektyw?

Aby dobrać odpowiedni obiektyw należy przeprowadzić serię odpowiednich wyliczeń, m.in: obliczyć wielkość matrycy, powiększenie optyczne oraz wartość ogniskowej obiektywu.

 

Ze względu na fakt trudności doboru obiektywu zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem – Mikołajem Podgórskim. Mikołaj, podczas darmowej konsultacji udostępni szczegółowe specyfikacje, a także podzieli się wiedzą i wesprze w doborze odpowiedniego obiektywu – zapraszamy!

 

Mikołaj Podgórski – COO

Skontaktuj sie i odbierz szczegółową dokumentację!