Scanway&17 Celów ONZ – podsumowanie roku

Pora na mały raport! Co udało nam się zrobić w ramach programu Scanway & 17celów ONZ?

Zobacz!

Scanway&17 Celów ONZ – podsumowanie roku

Scanway&17 Celów ONZ – podsumowanie

Pora na podsumowanie tego, co Scanway zrobił dla świata w 2020. Ten rok był wymagający, pełen trudnych decyzji i nowych okoliczności. Zdecydowanie nie byliśmy przygotowani na to, że nasze domy staną się biurami i szkołami, nasze relacje z innymi będą musiały pokonać wiele barier, a my sami zmienimy sposób patrzenia na świat. Po tych zmianach dostrzegliśmy, że choć obecnej rzeczywistości nie da się wpasować do żadnej strategii, nie warto rezygnować z działania!

 

 

Scanway&17 Celów ONZ podsumowanie

Efekty naszej pracy

Na spotkaniu ewaluacyjnym nieco ironicznie dostrzegliśmy, że jeszcze nigdy w historii naszej firmy społeczna odpowiedzialność biznesu nie była tak mocno wskazana. Przyznaliśmy również bezsprzecznie, że skoro świat się zmienił, to zmianie musi też ulec nasza formuła rocznego raportu z działań na rzecz 17 celów ONZ. Cztery strony wyjaśniania co i z jakiego powodu zrobiliśmy, postanowiliśmy podsumować listą, z której jesteśmy po prostu dumni.

 

Oto ona:

 

Scanway realizuje program 17 celów ONZ

 

 

 

10 kroków dla lepszego świata

Te dziesięć działań świetnie pokazało nam, ile może Scanway i jak nasze działania zmieniają na lepsze środowiska, w których działamy. Nie wiemy, co przyniesie nam kolejny rok.

 

Jedno natomiast jest pewne: program Scanway& 17 celów ONZ będzie trwał nadal i będzie aktywnie uczestniczył w realizacji Agendy Zrównoważonego Rozwoju w 2021 roku!

Podziękowania

Dziękujemy każdemu, kto obserwuje i kibicuje naszym społecznym i biznesowym działaniom. To motywuje nas do dalszych kroków na rzecz budowania efektów i ukazywania możliwości zrównoważonego rozwoju, nawet w małych firmach. Dziękujemy!

Masz pytania dotyczące tego projektu?