Scanway dostarcza kolejną głowicę laserową

Najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu laserowego w kolejnym polskim ośrodku naukowym! Scanway specjalistą od dostaw oraz instalacji głowic laserowych Scanlab.

Scanway dostarcza kolejną głowicę laserową

Na początku listopada Scanway podpisał umowę z Polskim Ośrodkiem Rozwoju Technologii z Wrocławia (dawne EIT+) na dostawę laserowej głowicy skanującej od wiodącego światowego producenta takich rozwiązań – firmy Scanlab.
Polski Ośrodek Rozwoju Technologii, czyli dawne EIT+, to wrocławskie centrum naukowe i badawczo-rozwojowe, które w swojej działalności skupia się na działaniach w dziedzinach biotechnologii, nanoinżynierii, komercjalizacji oraz ochronie IP.
Sprzęt dostarczony przez Scanway zdecydowanie podniesie jakość badań i usług świadczonych przez PORT. Dla Scanway jest to druga tegoroczna realizacja podobnego zamówienia. Pierwsze, obejmujące jeszcze większy system, zostało zrealizowane dla Politechniki Wrocławskiej.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu kadry firmy z pracą z takimi urządzeniami Scanway jest w stanie oferować kompleksowe usługi dostawy wyspecjalizowanego sprzętu laserowego na Dolnym Śląsku, a docelowo – w całej Polsce.

Bądź na bieżąco!