Scanway na MSPO 2019 – relacja

Relacja Scanway z tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.

Scanway na MSPO 2019 – relacja

Scanway na MSPO 2019 w Kielcach

O targach

 

MSPO 2019 czyli Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, to cykliczne wydarzenie biznesowe sektora zbrojeniowego. Celem MSPO jest integracja biznesowa sektora obronnego, prezentacja sprzętu wojskowego  a także spotkania biznesowe i prezentacja dokonań przemysłu militarnego z całego świata.

 

27 edycja

 

Tegoroczna edycja, to już 27 spotkanie przedstawicieli sektora zbrojeniowego na MSPO. Wydarzenie objęte jest Patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, a sam salon jest organizowany we współpracy z m.in. MON, czy Polską Grupą Zbrojeniową.

Organizatorzy wydarzenia zapraszają również  na element otwarty – jest nim wystawa narodowa Stanów Zjednoczonych oraz 20. jubileusz Wystawy Sił Zbrojnych, które zwiedzić będzie można 7 września, podczas dnia otwartego.

 

Scanway na MSPO

 

Scanway uczestniczył w wydarzeniu w dniach 3-4.09.2019. Nasz reprezentacja wyruszyła na MSPO z ramienia Urzędu Marszałkowskiego, w ramach misji gospodarczej dolnośląskich spółek technologicznych.

 

Ten event to dla Scanway m.in. spotkanie z reprezentantami jednej z firm należących do Polskiej Grupy Zbrojeniowej, z którymi porozmawialiśmy o wspólnych aktywnościach w obszarze rynku smallsat’ów. Pozostałe efekty delegacji to m.in. integracja z innymi dolnośląskimi firmami z branży technologicznej oraz uczestnictwo w panelu dyskusyjnym o przyszłości rozpoznania satelitarnego w polskiej obronności.

 

Przeczytaj o MSPO na stronie Urzędu Maszałkowskiego: kliknij tutaj!

Więcej o Scanway : kliknij tutaj!

 

Więcej zdjęć w poniższej galerii.

 

Scanway na MSPO Scanway na MSPO Scanway na MSPO Scanway na MSPO Scanway na MSPO

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!