fbpx

Scanway na targach branżowych (relacja)

Ubiegłe tygodnie upłynęły nam pod znakiem częstych wizyt na targach branżowych. Sprawdź jakie miejsca odwiedził Scanway!

Scanway na targach branżowych (relacja)

Gdzie byliśmy obecni?

STOM-LASER

 

„Przemysłowa Wiosna”, czyli połączone targi STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, Spawalnictwo i Dni Druku 3D to wydarzenie cyklicznie organizowane w Kielcach. Wydarzenie to jest przestrzenią do prezentacji nowych technologii w dziedzinie obróbki laserowej, automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych, regeneracji części i narzędzi a także szerszych dziedzin jak spawanie i hartowanie laserowe, napawanie laserowe, i laserowa obróbka metali.

W Kielcach, gdzie od lat na targach STOM gromadzą się kluczowe firmy z branży obróbki mieliśmy możliwość umówić się z naszymi aktualnymi klientami, a także nawiązać nowe kontakty. Scanway spędził w Kielcach czas bardzo intensywnie uczestnicząc w wielu owocnych rozmowach biznesowych.

Scanway - automatyka i pomiary

AUTOMATICON – Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów

Międzynarodowe targi, na których spotykają się producenci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. To już 25 edycja tego wydarzenia! Nowości technologiczne, wymiana kontaktów i informacji, a także seminaria branżowe – to podsumowanie imprezy w telegraficznym skrócie.

Podczas wizyty na targach udało się nawiązać nowe kontakty zarówno z potencjalnymi klientami, jak i dostawcami podzespołów do naszych wdrożeń. Była to też okazja, aby zaczerpnąć inspiracji i być na bieżąco z trendami w branży automatyki przemysłowej.

Scanway & BEST

GasShow 2019 – targi branży LPG/CNG/LNG

Europejskie targi specjalistyczne, połączone z konferencją branżową. 9. edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow 2019 odbyła się w dniach 19 i 20 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Byliśmy obecni na stoisku razem z firmą BEST Systemy. Prezentowaliśmy prototypowy system optycznej, zdalnej detekcji metanu, który uruchomiliśmy dla naszych kolegów z BEST.

 

 

 

Już wkrótce kolejne relacje!

Więcej o Scanway w zakładce firma (kliknij).

Dowiedz się więcej!