Scanway na targach branżowych (relacja)

Ubiegłe tygodnie upłynęły nam pod znakiem częstych wizyt na targach branżowych. Sprawdź jakie miejsca odwiedził Scanway!

Scanway na targach branżowych (relacja)

Gdzie byliśmy obecni?

STOM-LASER

 

„Przemysłowa Wiosna”, czyli połączone targi STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, Spawalnictwo i Dni Druku 3D to wydarzenie cyklicznie organizowane w Kielcach. Wydarzenie to jest przestrzenią do prezentacji nowych technologii w dziedzinie obróbki laserowej, automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych, regeneracji części i narzędzi a także szerszych dziedzin jak spawanie i hartowanie laserowe, napawanie laserowe, i laserowa obróbka metali.

W Kielcach, gdzie od lat na targach STOM gromadzą się kluczowe firmy z branży obróbki mieliśmy możliwość umówić się z naszymi aktualnymi klientami, a także nawiązać nowe kontakty. Scanway spędził w Kielcach czas bardzo intensywnie uczestnicząc w wielu owocnych rozmowach biznesowych.

Scanway - automatyka i pomiary

AUTOMATICON – Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów

Międzynarodowe targi, na których spotykają się producenci, integratorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. To już 25 edycja tego wydarzenia! Nowości technologiczne, wymiana kontaktów i informacji, a także seminaria branżowe – to podsumowanie imprezy w telegraficznym skrócie.

Podczas wizyty na targach udało się nawiązać nowe kontakty zarówno z potencjalnymi klientami, jak i dostawcami podzespołów do naszych wdrożeń. Była to też okazja, aby zaczerpnąć inspiracji i być na bieżąco z trendami w branży automatyki przemysłowej.

Scanway & BEST

GasShow 2019 – targi branży LPG/CNG/LNG

Europejskie targi specjalistyczne, połączone z konferencją branżową. 9. edycja corocznych Międzynarodowych Targów GasShow 2019 odbyła się w dniach 19 i 20 marca w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Byliśmy obecni na stoisku razem z firmą BEST Systemy. Prezentowaliśmy prototypowy system optycznej, zdalnej detekcji metanu, który uruchomiliśmy dla naszych kolegów z BEST.

 

 

 

Już wkrótce kolejne relacje!

Więcej o Scanway w zakładce firma (kliknij).

Dowiedz się więcej!