Scanway na targach Laser World of Photonics i SENSOR+TEST

Sprawdź relacje z wizyty Scanway na targach branżowych!

Scanway na targach Laser World of Photonics i SENSOR+TEST

Laser World of Photonics

Monachium – 25. edycja targów

We wtorek 25.06.2019 Scanway odwiedził jedne z największych targów branży laserów, optyki i fotoniki, które po raz 25. odbyły się w Monachium – Laser World of Photonics. Odbyliśmy tam rozmowy z ponad 12 partnerami z Europy o współpracy z liderami branży skanerów galwanometrycznych oraz odwiedziliśmy stoisko zaprzyjaźnionych naukowców z sieci instytutów Fraunhofer.

Polskie stoisko z innowacjami

Naszą uwagę przykuło również polskie stoisko zrzeszające uczelnie i młode ambitne firmy z branży fotoniki i technologii laserowych.

Efekty

Efektem delegacji są istotne kontakty z potencjalnymi dostawcami, a także klientami z obszaru technologii laserowej dla spektroskopii, systemów wizyjnych i skanerów 3D.

 

Norymberskie targi SENSOR+TEST

Targi technologii pomiarowej

Kolejny dzień to targi SENSOR+TEST w Norymberdze. Targi SENSOR+TEST to bardzo dobre miejsce zrzeszające producentów i liderów rozwoju branży sensorów, narzędzi pomiarowych, począwszy od czujników przemieszczenia, czy temperatury aż po krzemowe sensory hiperspektralne, kamery pola elektromagnetycznego, czy też kamery 3D typu Time-of-Flight.

Efekty

Targi w Norymberdze okazały się kolejnymi miejscem, gdzie nawiązaliśmy kontakty o dużym potencjale i zaczerpnęliśmy mnóstwo inspiracji technicznych do dalszego rozwoju.

Dowiedz się więcej!