Scanway na Venture Café Warsaw

Scanway gościem Venture Café Warsaw, eventu o tematyce kosmicznej, organizowanego z okazji 50-lecia lądowania człowieka na Księżycu.

Scanway na Venture Café Warsaw

Scanway na Venture Café Warsaw

Venture Café Warsaw, organizowane z okazji 50-lecia lądowania człowieka na Księżycu, było dla nas idealną okazją , by porozmawiać z kosmicznymi pasjonatami – nie tylko tymi, którzy aktywnie działają w sektorze, ale również z ludźmi, dla których to tylko i wyłącznie hobby. Poznaliśmy sporo fantastycznych osób i odbyliśmy mnóstwo fascynujących rozmów. Oby było więcej takich wydarzeń na polskim rynku kosmicznym!

Czym jest Venture Café?

To społeczność, która rozumie potrzebę integracji innowacyjnych środowisk i aktywnie działa na rzecz tego typu wydarzeń. Organizatorzy programu wierzą, że współpraca, wymiana zdań i wzajemna integracja środowisk biznesowych jest kluczem do rozwoju innowacji w naszej społeczności i przedsiębiorstwach.

Na czym polega cykl Venture Café Warsaw ?

Program ten realizowany jest przez comiesięczne spotkania. Są one platformą integracji i wymiany pomysłów dla innowatorów. Cykl spotkań organizowany jest przez Fundację Venture Café i zaangażowaną społeczność organizacji. Udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zwolenników innowacji, którzy mają pomysły, talent, zasoby i pasję do zaangażowania się i wkładu.

Szczegóły organizacyjne

W okresie od maja 2019 r. do kwietnia 2020 r. w każdy ostatni czwartek miesiąca uczestnicy gromadzą się w Warszawie aby korzystać z wzajemnych pomysłów, wymieniać się planami i uczyć od siebie. Od maja 2020 r. program zostanie przebudowany i poszerzony. Więcej informacji tutaj https://venturecafewarsaw.org/

Dowiedz się więcej!