Spaceport Norway 2019 z udziałem Scanway

Relacja wizyty na największym evencie biznesowym z przemysłu kosmicznego w Skandynawii.

Spaceport Norway 2019 z udziałem Scanway

Scanway na Spaceport Norway 2019 w Trondheim

O wydarzeniu

 

Spaceport Norway 2019 to największe skandynawskie wydarzenie związane z przemysłem kosmicznym. Organizowane jest co roku, a na celu ma nie tylko rozmowy biznesowe, ale również umożliwia prezentację firmy na przestrzeni wystawowej.

 

3 edycja targów i konferencji

 

Przy okazji każdej edycji Spaceport Norway organizowana była również konferencja. Tematem tegorocznej związany był z zasobami – zarówno tymi obecnymi na Ziemi, jak i na Księżycu czy na Marsie. Prelegenci, w tym nasi reprezentanci, debatowali na temat możliwości detekcji i wykorzystania zasobów, trendów w przemyśle kosmicznym oraz eksploracji Marsa i Księżyca.

 

Scanway na Spaceport Norway 2019

 

Reprezentacja naszej firmy obecna była na całym wydarzeniu. Scanway miał do dyspozycji stoisko targowe, na którym prezentowaliśmy eksperyment DREAM oraz model satelity ScanSAT. Swoja własna przestrzeń wystawowa zapewniała możliwość przeprowadzenia szeregu rozmów biznesowych, zarówno z reprezentantami znakomitych norweskich uczelni technicznych, jak i wysokiego szczebla przedstawicieli norweskich firm z sektora kosmicznego.

 

Ze względu na dostęp do polsko-norweskich środków na badania i rozwój, stoisko cieszyło się ogromną popularnością. Mieliśmy tez przyjemność zaprezentować nasze kompetencje, transfer technologii kosmicznej na Ziemię oraz możliwości użycia jej w eksploracji zasobów księżycowych w ramach prelekcji na części konferencyjnej.

 

Spaceport Norway to doskonałe miejsce na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Kolejna edycja odbędzie się w Oslo, stolicy Norwegii, ale także centralnym punkcie na mapie norweskiego przemysłu kosmicznego. Nie może nas tam zabraknąć!

 

Więcej o Spaceport Norway: oficjalna strona wydarzenia (kliknij)

Więcej o Scanway tutaj, kliknij!

Image from iOS (5) Spaceport Norway Scanway (2) Spaceport Norway Scanway spaceport norway panel

Skontaktuj się z nami w sprawie Twojej firmy!