Wielki test maseczek – która chroni najlepiej?

Wykonaliśmy test maseczek – postanowiliśmy sprawdzić te najczęściej używane – pod kątem ich szczelności!

Wielki test maseczek – która chroni najlepiej?

Testujemy ochronę!

 

Postanowiliśmy przetestować najczęściej używane maseczki – pod kątem ich szczelności. Sprawdź, która wypadła najlepiej, jak poradziły sobie te wytworzone w domu i jak (nie)sprawdziły się te, dostępne w aptece!

 

PS: W filmie wykorzystaliśmy technikę pomiarową, która została zaprojektowana m.in. dla zastosowań branży kosmicznej.

Dlaczego powstał ten film?

Ten test maseczek jest efektem naszej własnej ciekawości świata, ale też licznych pytań ze strony środowisk przemysłowych. Reprezentanci firm poszukiwali informacji o jakości systemów i środków wsparcia sanitarnego.W efekcie na potrzeby sytuacji poszerzyliśmy swoje rozwiązania o:

 

• Systemy zdalnego pomiaru temperatury ciała – który dzięki automatycznym pomiarom weryfikuje wchodzących do zakładu pracowników pod kątem podwyższonej temperatury. Więcej informacji tutaj – kliknij!

 

• Organizację dostaw maseczek ochronnych – stworzyliśmy sieć kontaktów z polskimi szwalniami i dystrybutorami, dzięki której zakup masek jest prosty, dostawa szybka a jakość gwarantowana. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji dystrybucji, napisz na office@scanway.pl.

 

• Technologie przemysłowe – podpowiadamy jakie rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i wizyjnej kontroli jakości może wdrożyć firma, żeby obecna sytuacja nie rzutowała na wydajność pracy zakładów. Więcej informacji tutaj – kliknij!

Masz pytania lub chcesz przetestować swoją maskę? Napisz!