WAŻNE: Scanway deklaruje wsparcie inicjatyw walki z koronawirusem

WAŻNE: Scanway deklaruje wsparcie inicjatyw walki z koronawirusem

Scanway deklaruje wsparcie inicjatyw walki z koronawirusem

W obliczu tego co się dzieje czujemy się odpowiedzialni społecznie i zmotywowani, do aktywnego wspierania dobrych inicjatyw, które mogą pomóc w walce z koronawirusem. Dlatego:

 

  • Deklarujemy, że w razie potrzeby wydrukujemy za darmo i przekażemy placówkom ochrony zdrowia wydruk 3D projektu Materialise, który pozwala na otwieranie drzwi bez użycia dłoni, dążąc tym samym do minimalizacji konieczności kontaktu z elementami, które każdego dnia dotykane są przez setki osób. Więcej informacji o projekcie tutaj – kliknij!
    (zapotrzebowanie prosimy wyrażać pod adresem mailowym office@scanway.pl)

 

  • Na najbliższe dwa tygodnie zmieniamy nasze social media. Zamiast komunikatów o Scanway będziemy popularyzować rozwiązania technologiczne wspierające walkę z wirusem.

 

  • W dalszym ciągu i bez zmian przestrzegamy zaleceń odnośnie zmiany trybu pracy na zdalny, a w przypadku gdy nie jest to możliwe zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo i komfort pracy stacjonarnej.

 

Naszym zdaniem, to bardzo ważne, aby przedsiębiorcy odpowiedzialnie postępowali w obecnej sytuacji. Dzięki zaangażowaniu i mądremu działaniu różnych środowisk, walka z koronawirusem może być łatwiejsza.

Z życzeniami zdrowia
Zespół Scanway

Więcej:

Więcej informacji o obecnej sytuacji, na oficjalnej stronie Ministerstwa Zdrowia – kliknij!

Dowiedz się więcej o naszej firmie – kliknij!

Potrzebujesz więcej informacji?