Oferta pracy:

Dyrektor sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław

Dlaczego szukamy?

Od pięciu lat oferujemy systemy kontroli jakości dla odbiorców przemysłowych z branży automotive, food & pharma i branży meblarskiej.
W ostatnim roku w znacznym stopniu rozwinęliśmy nasz biznes. Tylko w pierwszym kwartale 2021 osiągniemy wyższe przychody niż w całym roku 2020. To dla nas ogromna szansa jak i wyzwanie.

Dlatego poszukujemy osoby na stanowisko dyrektora sprzedaży. Nasz idealny kandydat to osoba z dużym doświadczeniem sprzedażowym oraz zmysłem do rozwoju biznesu oraz dostrzegania kierunków, do których drogi dopiero powinny zostać wytyczone.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która reprezentuje możliwie dużo z poniższych cech (szukamy kandydatów zbliżonych do naszych oczekiwań, niekoniecznie takich, którzy spełniają je w 100%):

  • Ma minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w branży przemysłowej;
  • Sprzedawała zarówno sama jak i zarządzała zespołem kilku / kilkunastu handlowców przez przynajmniej 2 lata odnosząc sukcesy, które może udokumentować;
  • Ma doświadczenie w sprzedaży urządzeń, systemów i rozwiązań dla klientów przemysłowych (B2B);
  • Posługuje się j. angielskim w mowie i piśmie na poziomie przynajmniej C1 (nie wymagamy certyfikatu), znajomość j. niemieckiego będzie mile widziana.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • Rozszerzenie bazy klientów na rodzimym rynku oraz osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych (docelowo wzrost do kilkunastu milionów złotych przychodu rocznie);
  • Identyfikacja i poszukiwanie nowych szans na rozwój biznesu;
  • Formowanie strategii sprzedażowych;
  • Rozwój zespołu sprzedażowego wraz z czasem trwania współpracy.

Co oferujemy?

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w firmie o bardzo szybkim tempie wzrostu;
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Duży poziom autonomii i odpowiedzialności, co powiązane jest z punktem poniżej;
  • Program ESOP i/lub wejście do struktur zarządczych firmy po realizacji założonych celów sprzedażowych;
  • Pracę w zmotywowanym, ambitnym i młodym zespole, który już osiąga sukcesy;
  • Otwartość w formowaniu zespołu i strategii sprzedażowej – udział w kształtowaniu strategii rozwoju firmy w obszarze przemysłowym;
  • Rozwój w dziedzinie nowych technologii;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Standardowe narzędzia pracy: smartfon, laptop, samochód;
  • Benefity: ubezpieczenie, karta Multisport, opieka medyczna Luxmed;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, o której mamy nadzieję przekonasz się sam/a aplikując do nas właśnie teraz. 🙂

Klauzula Informacyjna

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Scanway Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: 54-427 Wrocław, ul. Duńska 9, Wrocławski Park Technologiczny) KRS: 0000597109, NIP: 8842761100 REGON: 363535091 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Scanway Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: 54-427 Wrocław, ul. Duńska 9, Wrocławski Park Technologiczny) KRS: 0000597109, NIP: 8842761100 REGON: 363535091.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

maksymalny rozmiar 2MB