fbpx

Oferta pracy:

Scanway poszukuje stażysty!

Program stażowy ,,Rozwój kadr sektora kosmicznego”!

Z radością informujemy, że nasza firma, jako jeden z 15 podmiotów, rozpoczyna rekrutację stażysty w ramach IV edycji programu stażowego ,,Rozwój kadr sektora kosmicznego”.

Zapraszamy absolwentów z tytułem licencjata, inżyniera i/lub magistra oraz młodych naukowców do zapoznania się z charakterystyką stażu i aplikowania.

Profil kandydata:

  • student/absolwent kierunków elektronika lub pokrewnych
  • umiejętności programowania a języku C/C++
  • umiejętności programowania aplikacji DSP
  • znajomość Embedded Linux (drivers, networking, userspace/kernel spacecommunication, IPC, filesystems)
  • znajomość FreeRTOS,
  • znajomość protokołów komunikacji (I2C, SPI, CAN),
  • znajomość systemu kontroli wersji (Git),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym,
  • mile widziana znajomość QT,
  • mile widziane zaangażowanie w projekty studenckie.
  • mile widziane doświadczenie zawodowe (praktyki, staż itp.) w firmach o charakterze aerospace/militarnym lub R&D.

Opis stanowiska:

W ramach odbywanego stażu, nowy pracownik zajmować się będzie podzespołami elektronicznymi w budowanym satelicie ScanSAT. Będzie uczestniczył w ich projektowaniu, integracji podsystemów oraz testowaniu całego modelu inżynierskiego satelity. W zależności od zasobów czasowych możliwa będzie partycypacja przy innych projektach, takich jak studia wykonalności z branży kosmicznej, wewnętrzny projekt telekomunikacji laserowej czy w razie zainteresowania –projektach systemów wizyjnych lub innych z branży przemysłowej. Scanway posiada pełne zaplecze software’owe oraz warsztatowo-laboratoryjne, umożliwiające prowadzenie wyżej opisanych prac. W ramach stażu możliwość pozyskania benefitów (opieka medyczna, karta Multisport).

Więcej o firmie: tutaj (kliknij).

Więcej o stażu: tutaj (kliknij).

Klauzula Informacyjna

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Scanway Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: 54-427 Wrocław, ul. Duńska 9, Wrocławski Park Technologiczny) KRS: 0000597109, NIP: 8842761100 REGON: 363535091 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Scanway Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (adres: 54-427 Wrocław, ul. Duńska 9, Wrocławski Park Technologiczny) KRS: 0000597109, NIP: 8842761100 REGON: 363535091.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zainteresowana/y?

Masz pytania, lub chciałbyś aplikować? Skorzystaj z poniższego formularza.

maksymalny rozmiar 2MB

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na inne stanowiska, ale jeśli uważasz, że Twoja wiedza i kompetencje mogłyby nam się przydać teraz lub w przyszłości, wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@scanway.pl