Maksymilian Sidorowicz

Współzałożyciel Scanway. Absolwent Optokomunikacji na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Ma 7-letnie doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych i działalności naukowej w obszarze technologii laserowych dla przemysłu.

Współzałożyciel Scanway. Absolwent Optokomunikacji na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Ma 7-letnie doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych i działalności naukowej podczas pracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej w obszarze technologii laserowych dla przemysłu.

Realizował projekty m.in. dla IWS Fraunhofer Institute, WSK PLZ Rzeszów S.A. (obecnie Pratt & Whitney Rzeszów S.A.).

W latach 2015-2018 zdobył doświadczenie na rynku międzynarodowym w branży optoelektronicznej reprezentując jako menadżer sprzedaży w Europie m.in czołowego amerykańskiego producenta światłowodów specjalizowanych, a także kilku innych producentów wzmacniaczy oraz laserów światłowodowych.

Prywatnie interesuje go: bieganie, wspinaczka, kajaki, góry, muzyka etniczna, psychologia samorozwoju.

Ludzie

Scanway tworzą ludzie, którzy na swej drodze wielokrotnie napotykali problemy przez innych uznawane za nie do przejścia oraz nieopłacalne w rozwiązaniu. Jednak ich pasja, wiedza i dociekliwość pozwalała pokonywać bariery technologii. To właśnie w ludziach tkwi największa siła firmy Scanway.

Jędrzej Kowalewski

Zobacz profil

Mikołaj Podgórski

Zobacz profil

Michał Zięba

Zobacz profil

Julianna Zapart

Zobacz profil

Maksymilian Sidorowicz

Zobacz profil

Przemysław Radzik

Zobacz profil