Julianna Zapart

Odpowiedzialna za zarządzanie projektami, budżetami i dokumentacją finansową w ramach funduszy europejskich, krajowych i regionalnych m.in. POIR, POKL, UMWD. Absolwentka inżynierii środowiska na PWr oraz zarządzania logistyką na WSO we Wrocławiu.

Julianna Zapart

Absolwentka inżynierii środowiska na PWr oraz zarządzania logistyką na WSO we Wrocławiu. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie BHP oraz Szkołę Liderów, Szkołę Trenerów i Szkołę Coachów. Ma doświadczenie w pisaniu i zarządzaniu projektami, budżetami i dokumentacją finansową w ramach funduszy europejskich, krajowych i regionalnych m.in. POIR, POKL, UMWD.

 

Wieloletnia wolontariuszka ZHP – w ramach czego zajmowała się m.in. szkoleniami liderów na różnym poziomie organizacji, współpracą zagraniczną (aktualnie odpowiada za współpracę z Azerbejdżanem), była w zarządzie na poziomie wojewódzkim odpowiadając za program i pracę z kadrą.

 

Inne ciekawe doświadczenia: wolontariat w Ghanie, przygotowanie i realizacja od A do Z projektu Central European Jamboree 2016.

Ludzie

Scanway tworzą ludzie, którzy na swej drodze wielokrotnie napotykali problemy przez innych uznawane za nie do przejścia oraz nieopłacalne w rozwiązaniu. Jednak ich pasja, wiedza i dociekliwość pozwalała pokonywać bariery technologii. To właśnie w ludziach tkwi największa siła firmy Scanway.

Jędrzej Kowalewski

Jędrzej Kowalewski

Zobacz profil
Mikołaj Podgórski

Mikołaj Podgórski

Zobacz profil
Michał Zięba

Michał Zięba

Zobacz profil
Maksymilian Sidorowicz

Maksymilian Sidorowicz

Zobacz profil
Mateusz Homski

Mateusz Homski

Zobacz profil