Maksymilian Sidorowicz

Współzałożyciel Scanway. Absolwent Optokomunikacji na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Ma 7-letnie doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych i działalności naukowej w obszarze technologii laserowych dla przemysłu.

Maksymilian Sidorowicz

Współzałożyciel Scanway. Absolwent Optokomunikacji na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

 

Ma 7-letnie doświadczenie w projektach badawczo-rozwojowych i działalności naukowej podczas pracy na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej w obszarze technologii laserowych dla przemysłu.

 

Realizował projekty m.in. dla IWS Fraunhofer Institute, WSK PLZ Rzeszów S.A. (obecnie Pratt & Whitney Rzeszów S.A.).

 

W latach 2015-2018 zdobył doświadczenie na rynku międzynarodowym w branży optoelektronicznej reprezentując jako menadżer sprzedaży w Europie m.in czołowego amerykańskiego producenta światłowodów specjalizowanych, a także kilku innych producentów wzmacniaczy oraz laserów światłowodowych.

 

Prywatnie interesuje go: bieganie, wspinaczka, kajaki, góry, muzyka etniczna, psychologia samorozwoju.

Ludzie

Scanway tworzą ludzie, którzy na swej drodze wielokrotnie napotykali problemy przez innych uznawane za nie do przejścia oraz nieopłacalne w rozwiązaniu. Jednak ich pasja, wiedza i dociekliwość pozwalała pokonywać bariery technologii. To właśnie w ludziach tkwi największa siła firmy Scanway.

Jędrzej Kowalewski

Jędrzej Kowalewski

Zobacz profil
Mikołaj Podgórski

Mikołaj Podgórski

Zobacz profil
Julianna Zapart

Julianna Zapart

Zobacz profil
Michał Zięba

Michał Zięba

Zobacz profil
Mateusz Homski

Mateusz Homski

Zobacz profil