Michał Zięba

Dyrektor Techniczny (CTO) – odpowiedzialny za szeroko pojęte aspekty techniczne rozwiązań opracowywanych w firmie. Absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej, specjalizował się w wykorzystaniu systemów wizyjnych w automatyzacji procesów spawania laserowego oraz procesach i urządzeniach do testowania produktów po procesie produkcyjnym oraz automatyzacji stanowisk wytwórczych.

Michał Zięba

Jako dyrektor techniczny (CTO) Scanway odpowiedzialny jest za szeroko pojęte aspekty techniczne rozwiązań opracowywanych w firmie.

 

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej, gdzie studiował Automatykę i Robotykę. W trakcie studiów zaangażowany w działalność wydziałowych kół naukowych i prace nad realizowanym wspólnie z ESA projektem FREDE. Odbył praktyki w laboratorium Optomechatroniki – MvLab na Wydziale Mechanicznym, zdobywając widzę i doświadczenie z zakresu systemów wizyjnych. Pozostał związany z Politechniką, gdzie kontynuował karierę zawodową jako starszy referent techniczny. Jego praca skupiała się na tematyce wykorzystania systemów wizyjnych w automatyzacji procesów spawania laserowego dla branży automotive.

 

W dalszej karierze zawodowej pozostał ściśle związany z branżą automotive. Przez dwa lata pracował dla jednego z czołowych dostawców podzespołów do samochodów ciężarowych jako inżynier odpowiedzialny za procesy i urządzenia do testowania produktów po procesie produkcyjnym i automatyzację stanowisk wytwórczych.

 

Zakres zainteresowań ma bardzo szeroki: od kosmosu, którym zajmuje się zawodowo poprzez kolarstwo, aż do tradycyjnych technik stolarskich. Od zawsze nierozłącznie związany naturą.

Ludzie

Scanway tworzą ludzie, którzy na swej drodze wielokrotnie napotykali problemy przez innych uznawane za nie do przejścia oraz nieopłacalne w rozwiązaniu. Jednak ich pasja, wiedza i dociekliwość pozwalała pokonywać bariery technologii. To właśnie w ludziach tkwi największa siła firmy Scanway.

Jędrzej Kowalewski

Jędrzej Kowalewski

Zobacz profil
Mikołaj Podgórski

Mikołaj Podgórski

Zobacz profil
Maksymilian Sidorowicz

Maksymilian Sidorowicz

Zobacz profil
Mateusz Homski

Mateusz Homski

Zobacz profil