Pomiary 3D

W Scanway tworzymy systemy pomiarowe dla produkcji z prowadzoną automatyczną analizą jakości oraz położenia produktu z dokładnością nawet do 3 mikrometrów. Dane dostępne są w czasie rzeczywistym z poziomu przeglądarki internetowej.

Pomiary 3D

Opis usługi

Świat nie jest płaski! To wie każdy. Nasze systemy pozwalają na pomiar obiektu w całej jego okazałości, czyli z włączeniem jego głębi, mówiąc krótko w 3D.

 

Systemy pomiarowe 3D znajdując coraz więcej zastosowań z uwagi na rosnącą moc obliczeniową komputerów i elektroniki wbudowanej. Systemy pomiaru 3D online stały się nieodłączną częścią nowoczesnego przemysłu (tzw. przemysłu 4.0).

 

Oferujemy 3 podstawowe rodzaje skanowania 3D dla różnych aplikacji. Są to:

 

  • Systemy 3D dla produkcji – rodzaj systemów pomiarowych, w których kluczowa jest implementacja urządzenia pomiarowego i jednoczesna, automatyczna analiza zebranych danych w celu określenia jakości i położenia produktu w czasie rzeczywistym. Dzięki stosowanym przez nas wysoce wydajnym jednostkom pomiaru 3D, możliwe jest przeprowadzenie wielu skomplikowanych pomiarów w jednym urządzeniu. Całość konfigurowalna jest przez przeglądarkę internetową z komputera lub tabletu podłączonego do tej samej sieci co czujnik. Nie ma prostszej metody na zaawansowany system pomiarowy 3D w Twojej fabryce.
  • Pomiary 3D dla metrologii – wszędzie tam, gdzie precyzja pozwala na nieco dłuższy czas pomiaru, tam pojawiamy się my wraz z naszym mobilnym laboratorium pomiarów 3D. Umożliwiamy pomiar obiektów w Twoim miejscu pracy – nieważne czy obiekt ma 10 mm czy 10 m. Nasze skanery pozwalają na pomiar nawet z dokładnością do 3 mikrometrów. Implementujemy również autorskie rozwiązania pomiaru 3D jednocześnie z precyzyjnym pomiarem termograficznym.
  • Pomiary 3D dla aplikacji wirtualnych – chciałbyś pokazać swoje produkty na goglach VR na targach? Z nami ten sen staje się rzeczywistością. Umożliwiamy pomiar rozmaitych obiektów naszymi kamerami 3D + kolor. Dzięki temu bardzo szybko otrzymasz wirtualny model swojego produktu, który tchnie życie w model CAD.

Umów się na testowy pomiar już dziś!