Systemy wizyjne

Mierzymy materiały w produkcji ciągłej z kosmiczną dokładnością i wykrywamy wszelkie wady. Nasze szyte na miarę rozwiązania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie gotowe “pudełkowe” systemy sobie nie radzą.

Systemy wizyjne

Opis usługi

Mało który zakład produkcyjny może sobie dziś poradzić bez systemów wizyjnych, czyli inteligentnych kamer sprawdzających jakość i wiele innych aspektów przetwarzanych na linii obiektów. Mamy w tej dziedzinie bogate doświadczenia a nasze systemy każdego dnia zarabiają i oszczędzają pieniądze naszych klientów w całej Europie.

Doradztwo i studium wykonalności

Oferujemy przede wszystkim kompleksową usługę implementacji systemów wizyjnych, zwłaszcza wszędzie tam, gdzie proste rozwiązania „prosto z pudełka” nie przynoszą rezultatów. Klientom doradzamy już od zalążka zagadnienia – studium wykonalności, zatem jeśli zastanawiasz się czy w Twoim procesie technologicznym możliwe jest uproszczenie lub optymalizacja poprzez pomiar wizyjny to jesteśmy do Twoich usług.

Rozwiązania szyte na miarę

Od początku działania zajmowaliśmy się szytymi na miarę systemami pomiaru wizyjnego. Wiemy jak mierzyć materiały w produkcji ciągłej z bardzo dużą dokładnością i dla dużych prędkości. Potrafimy implementować niezwykle wydajne i efektywne algorytmy przetwarzania cyfrowego, które ustalą gdzie i jak dużo wad występuje w Twoim produkcie.

Technologie wizyjne rodem z kosmosu

Nasze systemy znane są z niezawodności i wysokiej jakości. Dlatego docenił je europejski przemysł kosmiczny. W marcu 2017 roku jeden z naszych systemów znalazł się na krawędzi kosmosu w rakiecie suborbitalnej, gdzie z powodzeniem mierzył skomplikowany proces wiercenia w stanie nieważkości.

Jeśli interesuje Cię dostępna praktycznie w każdym budżecie, kosmiczna jakość systemów wizyjnych Scanway – zostaw swój email z krótkim opisem problemu. Co najważniejsze – za darmo skonsultujemy z Tobą problem i zaproponujemy dogodne rozwiązanie!