O Nas

Kariera, zespół, współpraca.

O nas

Jesteśmy doświadczonym zespołem inżynierów, specjalistów z zakresu technologii wizyjnej: optyków, programistów, specjalistów FPGA, mechatroników oraz automatyków.

W projektach korzystamy z rozwiązań czołowych dostawców komponentów przemysłowych w obszarach wizji 2D, 3D, multi- i hiperspektralnych.

Używamy zarówno sprawdzonych bibliotek wizyjnych dostępnych na rynku jak i rozwijamy własne silniki oparte o wiodące technologie IT.

Partnerzy

Zespół

Radosław Charytoniuk

CSO, Dyrektor sprzedaży

Praktyk w zakresie budowania trwałych i efektywnych relacji biznesowych. Specjalista w sferze rozwoju rynku przemysłowego oraz partnerstwa technologicznego.

Andrzej Miziołek

Business Development Manager
Poligrafia i Opakowania

Od lat związany z branżą poligraficzną ekspert w dziedzinie opakowaniowej. Specjalista zajmujący się optymalizacją procesów produkcyjnych i realizacją międzynarodowych projektów.

Grzegorz Banakiewicz

Business Development Manager
Automotive

Absolwent Politechniki Wrocławskiej / Konstrukcja i Eksploatacja Maszyn Specjalizujący się w sektorze automotive. Od początku swojej kariery zawodowej związany z procesami wytwarzania, budowy maszyn i automatyzacją procesów przemysłowych. Niezależny ekspert rynku producentów motoryzacyjnych i Przemysłu 4.0.

Tomasz Kaliński

Specjalista ds. Nowych Projektów

Ekspert zastosowań systemów wizyjnych w branży spożywczej i mięsnej. Pasjonat nowych technologii i innowacji.

Karol Prokop

Inżynier sprzedaży systemów wizyjnych

Specjalista w dziedzinie inteligentnych kamer przemysłowych z bogatym doświadczeniem w czołowych firmach z branży. Absolwent Politechniki Wrocławskiej z tytułem magistra automatyki i robotyki, specjalizacja: Systemy Produkcyjne oraz inżyniera automatyki i robotyki.

Media

Prezes Scanway: technologię wykorzystywaną w domenie kosmicznej przekładamy na branżę przemysłową [WYWIAD]

Zobacz więcej

System zdalnego pomiaru stanu technicznego łopat turbin wiatrowych

Zobacz więcej

Bezpieczeństwo i kontrola nowoczesnej linii produkcyjnej

Zobacz więcej

Zbadają skład żywności za pomocą światła. Nic się nie ukryje

Zobacz więcej

Firmy produkcyjne mogą zobaczyć więcej dzięki technologiom hiperspektralnym

Zobacz więcej

Sukces programu monitoringu łopat wiatrowych na farmach PGE Energia Odnawialna

Zobacz więcej

Kariera

Nieustannie powiększamy nasz zespół Industry! Oferujemy liczne benefity: opieka medyczna LUXMED, karta Multisport, firmowa drużyna sportowa i e-sportowa, ubezpieczenie grupowe.

Wspieramy Twoje potrzeby: możliwość pracy zdalnej, wyposażenie wspierające ergonomię pracy, a także dodatki finansowe: urlopowy oraz premie rekrutacyjne.

Jeśli jesteś mechatronikiem, programistą, automatykiem, projekt managerem lub handlowcem i chcesz dołączyć do naszego zespołu, po prostu napisz do nas w temacie maila wpisując Kariera Industry.

Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

2) w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Scanway sp. z o.o., proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Scanway sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy. Oświadczenie, o którym mowa w punkcie „Wymagane dokumenty” w pozycji 2) może być sformułowane w następujący sposób:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Scanway sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Sposób składania dokumentów:
1) dokumenty z dopiskiem nazwa stanowiska pracy należy przesłać przez formularz aplikacyjny.
2) CV zawierające dane, o których mowa w art. 22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) oraz wszystkie składane oświadczenia powinny być opatrzone podpisem,
3) osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy,
4) osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną zniszczone po zakończeniu rekrutacji, z wyłączeniem ofert osób, które wyraziły zgodę na ich wykorzystanie, w kolejnych naborach prowadzonych przez Scanway sp. z o.o. przez okres najbliższych 12 miesięcy.
Dane osobowe
Scanway sp. z o.o., jako Administrator danych, udziela Informacji o przetwarzaniu danych osobowych na stronie https://scanway.pl/ochrona-danych-osobowych-rekrutacja.